logo

Crowdly

Cashier: “ The apples are $2.49 per pound, and the bananas are $1.89 per pound.”...

✅ Перевірена відповідь на це питання доступна нижче. Наші рішення, перевірені спільнотою, допомагають краще зрозуміти матеріал.

Cashier: “The apples are $2.49 per pound, and the bananas are $1.89 per pound.”

Customer:Got it, $2.49 and $1.89.”

Which process is more effective for understanding this scenario?

Більше питань подібних до цього

Хочете миттєвий доступ до всіх перевірених відповідей на eva-mecapacito.educacion.gob.ec?

Отримайте необмежений доступ до відповідей на екзаменаційні питання - встановіть розширення Crowdly зараз!