logo

Crowdly

Sara spends $12 a week, buying popcorn at $3 a bag and smoothies at $3 each. Wha...

✅ Перевірена відповідь на це питання доступна нижче. Наші рішення, перевірені спільнотою, допомагають краще зрозуміти матеріал.

Sara spends $12 a week, buying popcorn at $3 a bag and smoothies at $3 each. What is Sara's opportunity cost of a smoothie?
Більше питань подібних до цього

Хочете миттєвий доступ до всіх перевірених відповідей на moodle.uleth.ca?

Отримайте необмежений доступ до відповідей на екзаменаційні питання - встановіть розширення Crowdly зараз!