✅ Перевірена відповідь на це питання доступна нижче. Наші рішення, перевірені спільнотою, допомагають краще зрозуміти матеріал.
Firma tootis põhitootena juustu 10 000 kg ja müüs seda hinnaga 10 eurot/kg. Tootmise kogukulud olid 85 000 eurot. Kõrvaltootena tekkis 200 kg vadakut, mida oli võimalik realiseerida hinnaga 20 eurot/kg. Vadaku müügist saadi 4 000 eurot ja vadaku müügikulud (pakendamine, transport) olid 1000 eurot.
Põhitoote (juust) tootmiskulud olid:
Отримайте необмежений доступ до відповідей на екзаменаційні питання - встановіть розширення Crowdly зараз!