logo

Crowdly

Un yaourt coûte 0,25 € (coûts variables) et les coûts fixes sont de 45 000 €. Qu...

✅ The verified answer to this question is available below. Our community-reviewed solutions help you understand the material better.

Un yaourt coûte 0,25 € (coûts variables) et les coûts fixes sont de 45 000 €. Quel coût unitaire si j'en vends 20 000 ?
More questions like this

Want instant access to all verified answers on moodle-beauvais.unilasalle.fr?

Get Unlimited Answers To Exam Questions - Install Crowdly Extension Now!